به گزارش روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خوسف ، در هفتمین روز از هفته جهاد کشاورزی با حضور  حجت الاسلام والمسلمین سجادی نماینده ولی فقیه در سازمان، پورعیسی رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، میر جعفریان معاون عمرانی استاندار خراسان جنوبی، مهندس قوسی رئیس سازمان، شفیعی فرماندار شهرستان خوسف، و تنی چند از مسئولین ادارات شهرستان خوسف بهره برداری از ۱۱ پروژه جهاد کشاورزی این شهرستان انجام شد.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوسف ضمن گرامیداشت 27 خرداد سالروز تاسیس جهاد سازندگی به فرمان امام خمینی(ره)، اظهار کرد: در هفته جهاد کشاورزی در شهرستان خوسف 11 پروژه افتتاح شده است.

سیدحسن رضوی گفت: از این تعداد پنج پروژه مربوط به احیا و بازسازی قنوات، چهار پروژه در حوزه اجرای سیستم های آبیاری نوین، دو پروژه مکانیزاسیون، یک پروژه تولیدات گیاهی و افتتاح گلخانه سبزی و صیفی جات است.

وی اظهار داشت: سهم دولت از اعتبارات تملک و ملی و تسهیلات دولتی و مشارکت مردمی بیش از پنج میلیارد تومان  است در این 11 پروژه هزینه شده است.

رضوی با اشاره به استقبال خوب کشاورزان از اجرای سیستم‌های آبیاری نوین، خواستار حمایت هرچه بیشتر مسئولان از اجرای این طرح در شهرستان خوسف شد