خرمشهر دشنه‌ ای است به قلب استکبار
خرمشهر شعله ز آتش عشق الهی است
که در صحاری شبهای بی‌ نشان
خرمشهر، شاخه‌ ای از یاس بنفش است کز پشت دیوار غیب
روز فتح خرمشهر مبارک باد.دیدار شهردار و اعضای شورای شهر ماژان با مدیر جهاد کشاورزی شهرستان خوسف در محل مرکز جهاد کشاورزی ماژان. در تاریخ 1401/3/2که در این جلسه شهردار ماژان در مورد پیگیری جایگاه خرده فروشی سوخت تراکتورها. راه اندازی یک واحد خبازی در شهر ماژان و توزیع کالاهای اساسی مواردی مطرح نمودند.
روابط عمومی مدیریت جهادکشاورزی شهرستان خوسفششمین جلسه کارگروه نظارت بر امور آرد و غله شهرستان همزمان با چهاردهمین جلسه کارگروه امنیت غذایی در روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱.۰۲.۲۸ در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان برگزار گردید و مباحث روز کالاهای اساسی، آرد و نان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.برگزاری جلسه توجیحی کشت ذرت علوفه ای با حضور مدیر محترم جهاد کشاورزی خوسف، رییس مرکز جهاد کشاورزی ماژان، مدیران عامل تشکل های بخش کشاورزی و کشاورزان بخش ماژان در تاریخ 1401/3/2 در محل سالن جلسات مرکز جهاد کشاورزی ماژان
روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خوسف.مدیر جهاد کشاورزی خوسف:
پیش بینی برداشت 6700تن گندم و جو از اراضی خوسف
خبیری گفت: پیش بینی می شود امسال 6700 تن گندم و جو از سطح مزارع کشاورزی خوسف برداشت شود.
به گزارش ‌روابط عمومی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان خوس «سید مهدی خبیری» اظهار کرد: عملیات برداشت گندم و جو از سطح دو هزار و 350 هکتار از اراضی شهرستان خوسف آغاز شده است.
مدیر جهاد کشاورزی خوسف تصریح کرد: پیش بینی می شود از این سطح 6 هزار و 700 تن محصول گندم و جو برداشت شود.
خبیری با بیان اینکه این عملیات با پنج دستگاه کمباین در حال انجام است، افزود: تقاضا داریم بهره برداران و کشاورزان نسبت به تحویل گندم با خرید تضمینی به شرکت تهیه و توزیع مالک اشتر واقع در بخش ماژان اقدام کنند.
وی با بیان اینکه این شرکت به صورت شبانه روزی آمده دریافت گندم کشاورزان خواهد بود، گفت: با توجه به اهمیت ویژه این محصول از کشاورزان و بهره برداران شهرستان خواهشمندیم با فروش آن به منابع رسمی در کوتاه شدن دست دلالان کمک کننده باشند.
مدیر جهاد کشاورزی خوسف بیان کرد: بیشترین ارقام گندم شهرستان خوسف از نوع سیستان، نارین و برزگر است، همچنین امسال سطح عملکرد محصول گندم و جو نسبت به سال گذشته بهتر است.زیر مجموعه ها

 

در اولین روز  از هفته جهاد کشاورزی مدیر محترم جهاد کشاورزی شهرستان به همراه پرسنل آن مجموعه با امام جمعه شهرستان دیدار داشتند.

در این دیدارآقای مهندس رضوی ضمن  گرامیداشت سالروز تشکیل جهاد سازندگی به فرمان امام خمینی(ره)در 27خرداد58 یادی کردند از سنگر سازان بی سنگر جهاد سازندگی در جنگ تحمیلی و سازندگی های بعد از آن.

 

 

 

 

بازدید امروز13
بازدید دیروز39
بازدید هفته244
بازدید کل89988